GRUP HEPSİ FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ FAN

ÜyE Ol MuTlU Ol

AnasayfaPORTALAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapGaleri
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

YASEMİN YÜRÜK 2

YazarMesaj
cemrech_esra
ADMİN
ADMİN
cemrech_esra

HEPSİ GÜCÜ :
YASEMİN YÜRÜK 2 Left_bar_bleue200 / 100200 / 100YASEMİN YÜRÜK 2 Right_bar_bleue

YASEMİN YÜRÜK 2 Empty
MesajKonu: YASEMİN YÜRÜK 2   YASEMİN YÜRÜK 2 I_icon_minitimeCuma Tem. 25, 2008 10:36 pm

21.10.1986 yılında İstanbul'da doğdu.
*Üniversite öğrenimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale Bölümü'nde sürdürüyor.
*Şan,piyano ve tiyatro dersleri aldı.
*Reklam jingleları seslendirdi.
*Başak burcu.
*En büyük tutkusu modife arabalar.
*İlk hedfi kendine bir araba almak.
*En sevdiği renk lila,yeşil ve pembe.
*Grupta grubun süslüsü olarak adlandırılırmış.
*Fenerbahçeli.
*Esmer güzeli.
*Grubun annesi.
*Grubun en yaramazı ve enerjiği..

21 eylül 1986 yılında İstanbul’da doğdu. Lütfü Banat İlkokulu’nda okuduktan sonra, öğrenimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde devam etti. Ortaokul ve liseyi bu bölümde bitirdi. Üniversite öğrenimini, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünde sürdürüyor. 3 yıl boyunca Atatürk Kültür Merkezi Çocuk Balesi’nde çeşitli oyunlarda rol aldı. Özel şan ve piyano dersleri aldı. Bir ay tiyatro dersleri aldı. Reklam jingleları seslendirdi. Ayrıca Zerrin Özer ’in 2000 yılındaki Rumeli Hisarı ve 2001 yılındaki Bostancı Gösteri Merkezi’ndeki konserlerinde sahne aldı.1 yaşında kardeşi var.ayrıca karanlıktan çok korkuyor.Burcu Başak.Fener Bahçeyi tutuyor.Yasemin' in soyadı: Yürük
grubun süslüsü.küpe ve kolyelere bayılıyor.karanlıktan çok korkuyor,çünkü küçükken evlerine hırsız girmiş yasemin bağırmış hırsız korkup kaçmış.çok güzel soslar yapıyor.bir erkekte önce göz ve dişlere bakar.fenerbahçeli.şebnem ferahın can kırıkları albümü onun favori albümü.mor ve pembe giyinince kendini rahat hissediyor.nane ve yumurtadan nefret ediyor.ta bir kola kolik.saç bandı ve fularları seviyor.
Sabah yataktan kalkar kalkmaz telefonuma bakarım.Kahvaltıda Nutella olmazsa bir şeye benzemez.Günün en iyi hissettiğim saati 16-21 arasıdır:)Odamdaki en değerli şey yatağım ve spor ayakkabılarım.Yıllardır bıkmadan mavi-sarı spor ayakkabılarımı giyiyorum.Telefonla konuşmak benim için bazen sıkıcı demek.Çileğe en çok yakışan sos bence krema:)Justin Timberlake'le tanışsam soracağım ilk soru Hamza'yla nerde tanıştınız olurdu.Canlı yayında olabilecek en rezalet şey dans sırasında şaşırıp yere kapaklanmak ve müziğin kesilmesi olur..Hayranlarımızın en çok sadık olmalarını seviyorum.Annemin pişirdiği en güzel yemek ne yazik ki yok:) ama çok güzel kek yapar.Müzik ve dans dışında yapmaktan hoşlandığım şey arabayla uzun yolculuklar yapmak.Asla yumurta ve nane yemem...Kıskançlık bence sevginin bazı duygularını dışarı vurmasıdır.Bu aralar en çok kendi albümümüzü ve Rihanna'yı dinliyorum.Spor yapmak bence vücudu dinç tutmaktır.Gece yatmadan önce mutlaka dişlerimi fırçalarım , annemi öperim...Canıma mesaj atarım...
Yasemin zamanla yarışan ve trafikte deliren biriymiş.Onun için ünlü olma duygusu: Bazen iyi bazende tam tersi olurmuş.Küçükken yerinde duramayan bir çocukmuş.İlk kez çocukken aşık olmuş (çocukluk aşkı).Şu an sevgilisi varmış.Boş zamanlarınızı nasıl değerlendiriyorsun diyince şu cevabı vermiş: okul, konserler, dizi seti.... boş vakit yok ki! demiş. hangi takımı tuttuğunu sorunca: E tabi ki şampiyonnnnnnnnnn Fenerbahçe cevabını vermiş.
Başak burcuymuş.En sevdiği hayvan: Büyük Kedilermiş (Kaplan-Aslan v.b.).Çocukken lakabı 'Yoshy' miş.En sevdiği şarkıcılar: Mor ve Ötesi, Nil Karaibrahimgil, Kenan Doğulu, Justin Timberlake, Beyonce... En sevdiği dondurma: Çikolatalıymış....
Yasemin

1-En sevdiği renk:Mor
2-Tuttuğu takım:Fenerbahçe
3-Yasemin'in en büyük hayali annesine müstakil bir ev almakmış ayrıca anneannesiyle uğraşmayıda çok seviyormuş birde yasemin ilaç hastasıymış en ufak bi olayda hemen ilaç içermiş ayrıca yasemin arabalardan çok hoşlanırmış.
4-YASEMİNin lakabı:
Arabacı...Yasemin'in en büyük merakı arabalar...Yemeyip içmeyip araba dergileri satın alıyor,arabadan hiç anlamayan arkadaşlarına arabalarla ilgili şeyler anlatarak kafa patlatıyormuş...
5-En çok görmek istediği ülke:Hawai
6-Balıklı her şeyi seviyor.
7-Yasemin'e "Hiç reddedildin mi?" sorusunu yönelttiğimizde "Evet reddedildimde reddettim de." cevabını alıyoruz.
8-ALATTİN'İN SİHİRLİ LAMBASI ELİNİZDE OLSA NE DİLERDİNİZ?
YASEMİN:
1-Savaşların tamamen bitmesini dilerdim.
2-Bütün herkesin sağlıklı olmasını dilerdim.
3-Ayrılıkların olmamasını dilerdim.
9-Doğum günü:21 Eylül 1986
10-Bugüne kadar sana yapılan en güzel doğum günü sürprizi neydi?

İzmir'de Sezen Aksu konseri vardı,biz de 6-7 kız birlikte konsere İzmir'e gidip otelde kaldık.Üzerimizdeki tişörtlere sizi çok özledik diye parça parça yazdırıp Sezen Aksunun yanına gittik.Ama sırayı şaşırıp yanlış durmuşuz.sezen bize "Ne yazdığınızı anlayamadım" dedi ve bizi sahneye davet etti,birlikte şarkı söyledik.Sahnede birden "İyi ki doğdun Yasemin"dediler.Çok şaşırdım,hiç beklemiyordum.Bu çok güzel bir doğum günüydü benim için...
İŞTE YASEMİN YÜRÜK
Yasemin simetri hastasıymış,modifiye arabaları çok severmiş,aradığı erkek özelliği dişleri beyaz olsun yetermiş,meriç adında 1.5 yaşında bi kardeşi warmış,sanırım annesinin ismi neslihan,kadıköyde oturuyomuş galiba,sabah kahvaltıda bile kola içermiş,diş fırçası bile mormuş,gruptaki diğer arkadaşları onun en çok burnunu seviyorlarmış....
takı delisi arabaları çok seviyor (spor arabalar)
Özellikleri:
Aralarında en kısa olanı, En politiği oymus.
Karanlıktan korkarmış nedeni ise hırsızlık vakası yaşamış olmasıymış.İlk okul
yıllarında tiyatrocu olmak istermiş.
Cümleleri uzatmayı sevmezmiş. En yaramazları ve kedılerı hıc sevmezmiş. Çok duygusalmış ama romantık degılmıs. Ayrıca yumurtayıda hiç sevmezmiş...
Çocukluğunuzda böyle bir yere geleceğinizi hiç düşünür müydünüz? Yada çocukluğunuzdaki hayalleriniz nelerdir?

Yasemin: Benim de mutlaka sahne ile ilgili bir şey olacağı kesindi, çünkü aileden gelen bir
şeydi sonuçta. Tiyatrocu olmayı istiyordum. Ama daha sonra klasik baleye geçince dansçı
olmaya karar verdim. Hep değişti bu fikir ama sonradan şarkıcılıkla dans bir arada olunca
bu gurup kuruldu ve şimdi buradayız. Güzel yani.
En son gittiğiniz film?

Yasemin: Eee ben gittim; (gülüşmeler) Dünyalar Savaşı;na gittim çok güzeldi.
Hayatınızın filmi?

Yasemin: Benim biraz saçma gelecek insanlara ama Armagedon olabilir. Filmin son
sahnesi beni çok etkilemişti. O olabilir.
En son okuduğunuz kitap?

Yasemin: Da Vinci Şifresi.
Sizi tanımakla başlayalım...

Yasemin: 19 yaşındayım. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü'nde ilk
yılım. Ortaokul ve liseyi diğer arkadaşlarım gibi Mimar Sinan Üniversitesi Klasik Bale
Bölümü'nde okudum.
Klipteki ve albüm kapağındaki kıyafetleriniz de tam yabancı kliplerde gördüğümüz R&B
sanatçıları gibi. Günlük hayatta da böyle mi giyiniyorsunuz, yoksa bu pazarlama için
yapılan bir taktik mi?
Yasemin: Tüm kıyafetlerimizi Ümit Ünal hazırlıyor. Günlük hayatta fotoğraflardaki gibi çok
farklı giyinmiyoruz. Gardırobumuz spor kıyafetlerle dolu. Albüm çekimleri için topuklu
ayakkabı giyelim dedik ama yürümeyi beceremedik. Spor ayakkabı yerine topuklu
ayakkabı giyince komik görünüyoruz.

Sizin şarkılarınızın Türkçe olmasının dışında diğer R&B parçalarından ne farkı var?
Yasemin: Albümde R&B altyapısı var ama bizi Türklerin dinleyeceğini unutmadık. Parçaları
ne kadar Batı gırtlağında okumuş olsak da içine Doğu'dan da bir şeyler eklemeyi ihmal
etmedik.

Türkçe albüm tamam. Peki ilerisi için İngilizce bir albüm projesi var mı?
Yasemin: Evet. Bize özgü müzik aletlerini katarak İngilizce R&B albümü yapmak istiyoruz.
Hatta bunun için İngilizce derslerine başladık bile.

Grubun en süslüsü olarak bilinen yasemin,jean ve cepli pantolonlardan vazgeçmeyenler arasında.Kışın boğazlı kazak,yazın askılı tişörtleri olmadan dışarıya çıkmıyor.Renkli giyinmeyi tercih eden yasemin ruh haline göre giyindiğini söylüyor.kolye ve küpe hastalığı var.bir kıyafet alırken zor karar verdiği için imdadına annesi yetişiyormuş.Yasemin spor ayakkabılarında tüm markaları tercih ediyor.Ve mor,yeşil,pembe renklerini giyince kendini iyi hissediyor..

Yaseminin Araba Plakası:34 yy 150.....

yaseminin sahne ile ilgili yeteneği ailesinden geliomuş önceden tiyatrocu olmak istiomuş ama klasik baleye geçmiş en son gittiği film da vinci şifresiymiş hayatının filmi armagedonmuş en son okuduğu kitap da vinci şifresiymiş ayakkabıda markaya önem verirmiş istanbul üniversitesi konservatuarında okuomuş vakti olduu zaman grup üyeleriyle modaya gidiomuş yada caddeye.makyajını kendi yapıomuş ideal sevgilisinin ukala olmamasını kendisine güvenmesini kendisininde ona güvenmesini karakterinin oturmuş olmasını biraz kıskanmasını istiomuş ama fazlası boğarmış kıskançmış ama belli etmez içinde kalırmış.
en son dünyalar savaşına gitmiş hayatının filmi armageddon muş sonu onu çok etkilemiş en son okuduğu kitap da vinci şifresi marka takıntısı yokmuş sadece ayakkabıda varmış en son nike tan dans ayakkabısı almış okulu kadıköy istanbul üniversitesi devlet konservatuarı bağdat caddesinde sadece şaşkınbakkalı bilio sokakları inanılmaz karışık geliomuş ona caddeyle ilgili hatırladıı bi anısı var bikaç sene önce orda bi mağzaya girmiş öle henüz büük katlı maazalar yokmuş annesiyle bi üst kata çıkıomuş çok gzl kıyafetler varmış snra öörenmiş ki zara die bi yermiş ilk zaranın orda açıldıını biliomuş 20 yaşında ideal sevgili ona göre ukala olmamalı ona güvenmeli yasemininde ona güvenmesi gerekio karakteri oturmuş olmalı ikiyüzlü olmamalı biraz kıskanmalı ama çok diil diyo sonra kendiside kıskanırmış ama içinde kalırmış sinirli olduunu belli etmesmiş ama sonra bir anda patlarmış bir anısı var:Ben bir kere köpeğimle birlikte uyumuştum. Bizim sibirya kurdumuz vardı o zaman daha ona yer yapamamıştık bahçede... apartmanda bakıyorduk bir süre, balkonda kocaman bir kulübesi vardı. Motosiklet geçtiğinde sürekli havlıyor, susması için yanına gitmen gerekiyor... yani ben kulübeye girdim onunla, kulübeden çıkınca yine havlamaya başlıyordu ve ben kulübede onunla birlikte uyudum sabaha kadar. Sabah uyandığımda yalıyordu beni o şekilde uyanmıştım. Çokta büyük, ben de küçüğüm ..en çok bi ekmek yermiş

cemreyle okulda çete gibilermiş herkes korkarmış onlardan fındıkkırsn balesnde farelerin sratına çziileen bıyıkları çizdirmeyi,güzel gözükmek adına reddeip tüm fare arkadaşlarınaa 3 hafta boyunca sahbneye bıyıksız çıkmalarını sağlamşlar tabii ondn sona yaseminin ve cemrenin annesi onları azarlamışş

Yaseminin soyadı yürük diş fırçası rengi mor şebnem ferah favori albümü en sevdiği çizgi kahramanları tom ve jerry birde tazmanya canavarı karanlıktan çok korkuyor(1 kere hırsızlık vakası geçirdiği için)grup üyeleri yaseminin burnunu çok seviyor.fenerbahçeli 21Eylül 1986 da doğmuş lakabı yoshy en sevdiği renkler mor lila yeşil ve beyaz 1,5 yaşında meriç adında bir kardeşi var abur cuburlardan en çok çikolatayı seviyor balıklı herşeyi çok severmiş biri onun yanında elini burnuna koyunca hemen oda koyarmış.nane ve yumurta sevmezmiş,yazısı her zaman kötüymüş 1 günde kendini en iyi hissettiği saatler 16:00 ve 21:00 arasıymış kahvaltıda nutella olmazsa bi şeye benzemezmiş kalkar kalkmaz telefonuna bakarmış.sevgilisi varmış odasındaki en deerli şey yatağı ve müzk setiymiş ona göre çileğe en çok yakışan sos kremaymış yıllardır mavi ve sarı renkli olan spor ayakkabılarını hiç bıkmadan giyermiş arabalara bayılırmış müzik ve dans dışında en çok yapmaktan hoşlandığı şey arabyla uzun yolculuk yapmakmış hepsinin 1. albümünden en çok yalan şarkısını nedenini sorma şarkısını beğenirmiş 2. albümden aşk sakızı ve mum şarkısını beğenirmiş annesinin en çok kekini severmiş

Önemli Not : Arkadaşlar Yaseminin Kolundaki Çiziklerin Nedeni.Cama Girmiş Ondan Dolayı..

Ayrıca yasemin şapka takmayı çok seviyor evde bile şapka takıyor....

21 eylül de doğdu yasemin hep araba dergileri alırmış
küçükken annesinin ve babasının yastığının içine ispanak koymuş

hep sevmiş ama aldatılmış
kışın genelikle hep kazak giyiyomuş
karanlıktan çok korkuo çünkü hırsızlık vakası yaşamış
2 yaşında meriç adında kardeşi var
grubun en kısası boyu 1.60
takı delisi
kedileri pek fazla sevmezmiş
ama köpeklere bayılırmış
asla nane ve yumurta yemezmiş
en çok görmek istediği yer hawai
dedeside tiyatrocuymuş hatta mehmet ali erbille bi filmi varmış
tam bir cola tutkunu kahvaltıda bile kola içmezse midesi bulanıyomuş
tam bir şebnem ferah hayranıymış
rap dinlemeyide çok sewermiş
hayran olduğu biri yokmuş
smetri hastalığı var
bu yanında tansiyonu varmış
malesef çok ilaç içtiği için bu yaşında gastrit olmuş
diesel jeanse bayılıyor
en sevdiği yemekler balıklı her şey,işkembe çorbası,kırmızı et
teleofonu ericson s700i
yüzmekten ve yoga yapmaktan büyük zevk alio
yaseminin karşısında biri elini burnuna götürürse oda götürürmüş

Özellikleri:
Aralarında en kısa olanı,
En politiği oymus.
Karanlıktan korkarmıs nedenı ıse hırsızlık vakası yasamıs.İlk okul yıllarında tiyatrocu olmak istermiş.
Cümleleri uzatmayı sevmezmiş.
En yaramazları ve kedılerı hıc sevmezmiş.
Çok duygusalmış ama romantık degılmıs.
Ayrıca yumurtayıda hıc sevmezmiş... yoshym ortaokula giderken apartmanda oturuyolarmış.bi de köpeği varmış.bahçeleri olmadığı için kocaman olan köpek klübesini balkona koymuşlar.ama köpek her geçen arabada havlamaya başlıyomuş.yoshym gelince susuyomuş.mecburen yoshymde onunla klübede yatmış.sabah kalktığında her tarafı salya içindeymiş ve çok pis kokuyormuş.. bale dersinden çıktıktan sonra ayakları paramparça oluomuş ve bi kere de eren gelip ayağına basınca ölüorm znnetmş ...
bel fıtığı , simetri ve triksit hastalıkları var dha bu yasında
kolundakş yara izi koluna cam girdiği için ...
saçlarının kızıl halini hiç sevmiodu ...
postiş takıo normalde kısa saçLarı
okulu anadolu yakasında =)
bağdat caddesini sewio ...
bi çiçek olsa yasemin olurmuş ...
Ispanyol bi çingene olmak istermiş , yasemin bi koku olsaymış şekerli kokarmş =)
Hyatını yazsa bu kitabn adı : Tatlı ve Acı olrmş =)
Golden bi köpek olmk istermş eer hayvan olsaymş
Madonnaya nasıl bu kdr parlak fikirler ürettini sormak istiyor =)
hep sevmiş ama aldatılmış
kışın genelikle hep kazak giyiyomuş
karanlıktan çok korkuo çünkü hırsızlık vakası yaşamış
2 yaşında meriç adında kardeşi var
grubun en kısası boyu 1.60
takı delisi
kedileri pek fazla sevmezmiş
ama köpeklere bayılırmış
asla nane ve yumurta yemezmiş
en çok görmek istediği yer hawai
dedeside tiyatrocuymuş hatta mehmet ali erbille bi filmi varmış
tam bir cola tutkunu kahvaltıda bile kola içmezse midesi bulanıyomuş