GRUP HEPSİ FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ FAN

ÜyE Ol MuTlU Ol

AnasayfaPORTALAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapGaleri
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI

3 posters
YazarMesaj
ÄDMîÑ
ADMİN
ADMİN
ÄDMîÑ

Kadın
HEPSİ GÜCÜ :
KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI Left_bar_bleue200 / 100200 / 100KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI Right_bar_bleue

KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI Empty
MesajKonu: KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI   KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI I_icon_minitimeC.tesi Tem. 26, 2008 1:31 pm

Meksika’nın kuzeyindeki Monterrey’de yaşayan 10 yaşındaki Diego Palacios, Noel tatilinden sonra okula gitmek istemeyince çareyi ellerini metal karyolaya ayakkabı tutkalıyla yapıştırmakta buldu.

Yatağında çizgi film izlerken olayı fark eden annesinin sağlık uzmanlarını çağırmasıyla planı suya düşen Diego, sprey sıkılmasıyla yapışkanlardan kurtuldu. Diego, ’Okula gitmek istemiyorum. Tatiller çok eğlenceli’ diye savunma durumuna geçerken anne ise ’Aslında oğlum kötü çocuk değildir. Sadece tüm çocuklar gibi yaramaz dedi…
https://gruphepsifan.forumotion.net
gulçin_kadris
GÜLÇİN MOD:
GÜLÇİN MOD:
gulçin_kadris

Kadın
HEPSİ GÜCÜ :
KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI Left_bar_bleue125 / 100125 / 100KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI   KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI I_icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 6:31 am

okulu bu kadar sevmeyen birini de buymamiştim drunken
cemrech_esra
ADMİN
ADMİN
cemrech_esra

HEPSİ GÜCÜ :
KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI Left_bar_bleue200 / 100200 / 100KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI   KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI I_icon_minitimePaz Ağus. 31, 2008 10:14 pm

aynen bende

KENDİNİ YATAĞA YAPIŞTIRDI
1 sayfadaki 1 sayfası