GRUP HEPSİ FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GRUP HEPSİ FAN

ÜyE Ol MuTlU Ol

AnasayfaPORTALAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yapGaleri
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum

GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ

2 posters
YazarMesaj
ÄDMîÑ
ADMİN
ADMİN
ÄDMîÑ

Kadın
HEPSİ GÜCÜ :
GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ Left_bar_bleue200 / 100200 / 100GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ Right_bar_bleue

GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ Empty
MesajKonu: GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ   GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ I_icon_minitimePtsi Ağus. 04, 2008 10:40 am

HEDEFİMİZ DİŞİ MFÖ OLMAK

Yıldız asyalı burcu candaş ve seda terzilerden oluşan grup mp3 'Hepsi'nin rakibi olmadıklarını söyledi.Hepsi grubu ile tarzlarımız çok farklı.biz dişi mfö olmayı amaçlıyoruz..

sizi hepsi grubuyla rakip olarak gösteriyorlar..ne diyorsunuz?

tarzlarımız çok farklı.biz daha duygusal,müzikal yönü kuvvetli parçalar yapıyoruz.
kız grubu olunca niye kıyaslıyorlar anlamıyorum.birçok erkek rock grubu çıkıyor..duman mor ve ötesi..onlarla karşılaştırılıyor mu ?
bizim önceliklimiz müzik eğitiminden geliyor.sadece danstan gelmiyor.onlar dans,biz müzik ağırlıklı yapıyoruz..

bu kıyaslama sizi rahatsız ediyor mu ?

etmiyor .çünkü herkesin kendine özgür yorumu.biz hiçbir zaman'hepsiye rakibiz veya hepsi gibi olalım gibi düşünmedik..hepsi aklımıza hiç gelmedi..

sizler için HEPSİ GUBUNDA olmayan seksapalite mp3 te var demişler..ne diyorsunuz bu yoruma ?

ben hepsi kızlarının başarısını da görselliğini de çok beğeniyorum.ama onlar çok küçük yaşta çıktı..o yaşta seks sembolü olarak lense edilmeleri çok saçma olurdu.

20.06.08 tarihli sabah gazetesi-günaydın eki
https://gruphepsifan.forumotion.net
cemrech_esra
ADMİN
ADMİN
cemrech_esra

HEPSİ GÜCÜ :
GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ Left_bar_bleue200 / 100200 / 100GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ Right_bar_bleue

GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ Empty
MesajKonu: Geri: GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ   GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ I_icon_minitimeCuma Ağus. 15, 2008 9:59 am

GÖZLESİNLER DİŞİ MFÖ HEPSİ Bİ KERE

GRUP MP3:HEPSİ İLE FARKLIYIZ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-